Apie mus

Būkime pažįstami – čia VOODOO. Jeigu perskaitę šį tekstą manote, kad Jūs panašūs – duokite žinoti, nesvarbu ar esate potencialus klientas ar kandidatas ar galbūt būsimas komandos narys. Nes tik bendraujant galime suprasti kiek vieni kitiems galime būti naudingi.

Mes manome, kad esame kitokie, ir į savo komandą buriame kitokius nei dauguma. Nesame didžiausi rinkoje (kol kas), bet sėkmingai augame jau penketą metų paeiliui, komandos narių ir klientų skaičiumi. Pastebime, kad rinka pasitiki mūsų profesionalumu ir supranta, ką/kaip/kodėl mes darome.

VOODOO, kaip žinia, yra globojanti dvasia. Tad mes, dirbdami su žmonėmis ir ieškodami tinkamiausių sprendimų klientams, taipogi, tampame tarsi „magai“, globojantys tiek klientus, tiek kandidatus. Šiuolaikiniame pasaulyje, norint pritraukti talentus nebepakanka viešinti darbo skelbimą ir laukti, kol kandidatai ateis pas Jus. Tinkamų kandidatų pritraukimui reikia truputį magijos, įžvalgų, aktyvumo, ką ir naudojame mes – VOODOO agentūra.

Pradėkime nuo vertybių. Joms mums svarbios, todėl prieš pradėdami darbą su nauju klientu, stengiamės įsivertinti, ar mes vertybiškai panašūs.

Vertybės

Maksimalizmas, kokybė, atvirumas, pasitikėjimas – tai pagrindinės vertybės, kuriomis mes gyvename.

Kasdien dirbdami komandoje, vadovaujamės šiomis vertybėmis ir tikimės, kad mūsų klientai (esami ir būsimi) jomis vadovautųsi. Mes tai ne tik deklaruojame, mes tuo gyvename. Todėl vertybės mums yra veiklos pagrindas bendravimui ir bendradarbiavimui.

Komanda

Mūsų komandą sudaro savo srities profesionalai, turintys keliolikos metų patirtį vadovavime, pardavimuose, marketinge, verslo pokyčių valdyme, žmogiškųjų išteklių koordinavime, mokymų metodikų kūrime ir dėstyme.

Mes žinome, kad tobulėti – reiškia žengti koja kojon su Jūsų lūkesčiais, todėl esame energinga maksimalistų komanda. Augame, domimės ir kuriame Jums.

VOODOO branduolį sudaro 3 pagrindiniai šios agentūros asmenys:

Saulius Vanagas (agentūros įkūrėjas), Sigita Valavičiūtė (pardavimų komandos vadovė) ir Ingrida Pocevičiūtė (atrankų skyriaus vadovė). Ne ką mažesnį vaidmenį šios agentūros veikloje užima ir likusi komanda, kurią sudaro galvų medžioklės, pardavimų ir marketingo specialistai.

Pažintį pradėsime nuo šio projekto iniciatoriaus:

Saulius Vanagas

Šios veiklos sumanytojas ir augintojas. Neskaičiuojantis darbo valandų ir galintis dirbti 24/7, 365 dienas per metus su įdomiais projektais, „vertybiškai smagiais“ klientais ir auginti bei siekti aukštumų. Saulius savo karjerą pradėjo dar būdamas 6 metų ir baigęs studijas ją tęsė augdamas skirtingose darbovietėse, kuriose teko dirbti su Lietuvos ir užsienio rinkomis konsultuojant, mokant ir surandant tinkamus profesionalus skirtinguose sektoriuose, o įgytas ISM/Norvegian Business School vadovų magistro laipsnis padeda panaudoti sukauptą praktinę patirtį, susiejant ją su turimomis teorinėmis žiniomis. VOODOO agentūroje Saulius dirba su tam tikrų pozicijų atrankomis, galvų medžiokle, konsultuoja kitas įmonės verslo ir pardavimų strategijų kūrimo ir įgyvendinimo klausimais. Linkedin tinkle pasižymėjęs kaip „mini influenceris“, turintis arti 30’000 verslo auditorijos sekėjų iš Lietuvos.

Sigita Valavičiūtė

Mūsų komandos pardavimų profesionalė, dažnai tampanti pirminiu kontaktu su Jumis – mūsų klientais. Įgyta ilgametė pardavimų patirtis bei daugkartinė pardavimų lyderės pozicija pardavimų profesionalų komandose lėmė ekspertiškas žinias ir supratimą, kaip palaikomi ilgalaikiai, projektiniai ir „smūginiai“ pardavimai, kokie KPI turi būti keliami darbuotojams, kaip juos motyvuoti ir kaip dirbti su klientais, kad jie norėtų bendradarbiauti su mumis. Sigita yra „knygų skaitymo guru“, kuri taip tobulina savo pasaulėžiūrą, plečia suvokimą versle, konsultacijose ir pardavimuose.

Ingrida Pocevičiūtė

Atrankų skyriaus vadovė. VOODOO komandoje atstovauja darbuotojų paieškos ir atrankos procesą. Kryptingai siekdama karjeros HR srityje, Ingrida apsigynė „Verslo psichologijos“ magistrą bei kaupė savo patirtį Lietuvos ir užsienio kapitalo lyderiaujančiose įmonėse. Darbas stipriausių rinkos žaidėjų komandose išugdė maksimalizmo siekimą, lankstumą bei kūrybingumą, atrandant sprendimus sudėtingiausiose situacijose. Pati Ingrida mano, kad geriausiai ją apibrėžia kandidatai, kurie akcentuoja nestandartinį priėjimą, nuoširdų bendravimą ir profesionalumą atrankos proceso metu. O jos „drive’as“ ir tikslas „galvų medžioklėje“: atrasti klientui geriausią kandidatą tiek pagal kompetencijas, tiek pagal vertybes.

Laikas kontaktui

Susiekite su mumis ir mes pasiūlysime Jums tinkamiausius sprendimus.

Jei vis dar skaitote, akivaizdu, Jūs norite pasikalbėti su mumis gyvai. Tad, susisiekime – mes pažadame, kad nebūsime „pigūs“, tačiau pasiūlysime kokybiškus sprendimus, orientuotus į rezultatus, leisiančius Jums pasiekti norimus tikslus mūsų surastų specialistų dėka. VOODOO – medžiojame protingas galvas.

Meniu