Paslaugos

VOODOO talentų atrankos ir galvų medžioklės agentūros teikiamos paslaugos ir sprendimai

Vadovų paieška, vadovų atranka

Profesionalūs vadovai yra visų įmonių kelias į sėkmę. Tačiau atrasti tinkamus vadovus dabartinėje rinkoje nėra taip paprasta kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, nes svarbu ne tik turimos kompetencijos, bet ir vadovavimo stiliai, domėjimasis rinka, lyderio savybės ir noras bei gebėjimas dirbti su komanda ją auginant. O kur dar atsparumas negandoms, emocinis intelektas ir kiti svarbūs atributai, būtini sėkmingam vadovavimui. Jeigu ieškote vadovų ilgalaikei sėkmei – patikėkite šį procesą VOODOO talentų medžioklės agentūros specialistams.

Galvų medžioklė

Neretai norint atrasti tinkamą specialistą ar vadovą nebepakanka įsidėti skelbimo ir laukti kol kažkas sukandidatuos. Dažniausiai sėkmingi darbuotojai sėkmingai dirba sėkmingose įmonėse. Juos sudominti galima tik tiesioginės paieškos ir galvų medžioklės pagalba. Talentų medžioklės agentūra VOODOO nuo pat agentūros įsikūrimo pradžios užsiima būtent galvų medžiokle, tad žinome kaip sudominti ir „sumedžioti“ tinkamus specialistus ar vadovus.

Personalo paieška, personalo atranka

Dirbame su kvalifikuoto personalo paieška ir atranka. Nesvarbu – ieškote pardavimų vadybininkų ar programuotojų ar inžinierių ar buhalterių ar personalo specialistų ar bet kurios kitos srities specialistų. Mūsų patirtis dirbant su personalo paieška ir personalo atranka leidžia mums sėkmingai ir kokybiškai atlikti šiuos darbus.

Darbuotojų paieška, darbuotojų atranka

Dirbame su kvalifikuotų darbuotojų paieška ir darbuotojų atranka. Turite poreikį kvalifikuotų darbuotojų įdarbinimui – susisiekite su mumis. Išsiaiškinsime poreikius, patarsime ir pasiūlysime sprendimus, leisiančius sėkmingai rasti Jums reikiamus darbuotojus.

Darbuotojų nuoma

Nenorite (o gal neturite) laiko ar resursų darbuotojų įdarbinimui, atlygio skaičiavimams ir kitiems techniniams darbams Jūsų įmonėje? Turime Jums sprendimą – surastus darbuotojus galime įsidarbinti pas mus ir juos tiesiog išnuomoti Jūsų įmonei. Taip Jums nereiks rūpintis šių darbuotojų administracine dalimi, o savo resursus galėsite skirti tolimesnei verslo plėtrai.

Personalo specialistų mokymai

Ieškote sprendimų kaip pagerinti Jūsų personalo skyriaus darbą? Norite patobulinti atrankų procesus, suteikti komandai papildomų personalo atrankų žinių ir kompetencijų? O gal tiesiog norite patobulinti darbo su Linkedin žinias ir įgūdžius? Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime Jūsų įmonei tinkamus sprendimus personalo mokymų srityje.

Kandidatų ir darbuotojų testavimas

Testuojame kandidatus ir darbuotojus skirtingomis metodologijomis priklausomai nuo konkrečios situacijos ir poreikio. Galime atlikti asmenybinius Profile XT testus arba labiau technininius tam tikrų kvalifikacijų testus. Kiekvienu atveju įsivertiname ir pateikiame sprendimą atitinkantį kliento lūkesčius (arba nukreipiame pas mūsų partnerius kurie tą daro).

Vadovų ir HR skyriaus konsultavimas

Kartais būna situacijų kai reikalinga tiesiog keleto valandų konsultacija konkrečiais personalo klausimais. Tokiais atvejais galime pasiūlyti konsultacijas įmonės vadovams arba personalo specialistams (priklausomai nuo poreikio ir konkrečios situacijos). Konsultacijų metu išgryniname poreikį ir padedame kartu atrasti tinkamiausius sprendimus.

Darbdavio įvaizdžio kūrimas

Darbdavio įvaizdis – labai svarbus norint pritraukti ilgalaikius darbuotojus. Norint sukurti profesionalų darbdavio įvaizdį užtrunka nemažai laiko ir pastangų. Tad jeigu ieškote profesionalių paslaugų ir konsultacijų – laikas pabendrauti.

Meniu