Automobiliai, auto pramonė

Automobilių pramonės sektorius – tai vienas iš tų sektorių, su kuriais dirbame nuo pat VOODOO agentūros atsiradimo rinkoje. Autoservisai, lengvųjų ir sunkiasvorių automobilių prekyba, automobilių detalių, komponentų ir aksesuarų gamyba ir prekyba – tai pagrindinės kategorijos kurioms ieškome specialistų. Jeigu Jūsų įmonė vykdo veiklą šiame sektoriuje – galite būti tikri, kad mūsų patirtis ir sektoriaus suvokimas leis Jums atrasti tinkamus specialistus.

Rekomenduojame

Valdybos narių paieška, valdybos narių atranka

Nepriklausomi valdybos nariai neretai yra svarbi detalė įmonės sėkmingam funkcionavimui ar plėtrai. Neretai valdyba formuojama ir tam, kad įmonės akcininkai galėtų atsitraukti nuo operatyvinės veiklos ir galėtų dirbti tik prie strateginės veiklos ar netgi paruošti pamatus sėkmingam įmonės pardavimui ar investicijų pritraukimui.

Darbdavio įvaizdžio kūrimas

Darbdavio įvaizdis - labai svarbus norint pritraukti ilgalaikius darbuotojus. Norint sukurti profesionalų darbdavio įvaizdį užtrunka nemažai laiko ir pastangų. Tad jeigu ieškote profesionalių paslaugų ir konsultacijų - laikas pabendrauti.

Auto pramonei priskiriame viską, kas susiję su automobiliais ir sunkiąja technika. Tai gali būti tiek gamyba, tiek prekyba, tiek paslaugos (servisai) ar jų veikla.

Tad nesvarbu, ar gaminate automobilių detales, ar komponentus automobilių pramonei, ar pardavinėjate automobilių pramonei skirtus priedus, o gal užsiimate sunkvežimių ar lengvųjų automobilių remontu – Jums, tikėtina, reikalingi profesionalūs specialistai.

VOODOO talentų atrankų agentūra jau daugiau nei 5 metai dirba su auto pramonės specialistų atrankomis, paieškomis ir galvų medžiokle. Nesvarbu, ar ieškote gamybos vadovo, ar serviso vadovo, ar autobusų pardavimo vadybininko. Turime patirtį ir dirbame su skirtingomis Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonėmis, ieškodami (ir sėkmingai rasdami) jiems šios srities specialistus.

Galbūt svarstote apie komandos plėtrą ir naujų darbuotojų paiešką? O galbūt jau ieškojote savo resursais, tačiau nepasisekė? Jeigu turite poreikį specialistų ar vadovų paieškai auto pramonės srityje – susisiekite su mumis. Mūsų turimi resursai, sektoriaus suvokimas ir kompetencijos, esame tikri, leis Jums atrasti tinkamus darbuotojus į Jūsų plečiamas komandas.

Kontaktai

Susisiekite su mumis!

    Laukai pažymėti * yra privalomi.
    Telefono numerį naudojame kaip papildomą susisiekimo būdą.


    Sutinku su privatumo politika ir naudojimosi taisyklėmis.

    Meniu