Valdybos narių paieška, valdybos narių atranka

Nepriklausomi valdybos nariai neretai yra svarbi detalė įmonės sėkmingam funkcionavimui ar plėtrai. Neretai valdyba formuojama ir tam, kad įmonės akcininkai galėtų atsitraukti nuo operatyvinės veiklos ir galėtų dirbti tik prie strateginės veiklos ar netgi paruošti pamatus sėkmingam įmonės pardavimui ar investicijų pritraukimui.

Rekomenduojame

Darbdavio įvaizdžio kūrimas

Darbdavio įvaizdis - labai svarbus norint pritraukti ilgalaikius darbuotojus. Norint sukurti profesionalų darbdavio įvaizdį užtrunka nemažai laiko ir pastangų. Tad jeigu ieškote profesionalių paslaugų ir konsultacijų - laikas pabendrauti.

Vadovų ir HR skyriaus konsultavimas

Kartais būna situacijų kai reikalinga tiesiog keleto valandų konsultacija konkrečiais personalo klausimais. Tokiais atvejais galime pasiūlyti konsultacijas įmonės vadovams arba personalo specialistams (priklausomai nuo poreikio ir konkrečios situacijos). Konsultacijų metu išgryniname poreikį ir padedame kartu atrasti tinkamiausius sprendimus.

Valdybos nariai turintys reikiamas kompetencijas padeda suformuoti ar patobulinti įmonės strategiją, veiklos modelius, bei duoda patariamąjį žodį sėkmingam įmonėms valdymui. Neretai valdyba formuojama iš tų profesionalų, kurie turi reikiamas žinias tolimesnei įmonės strategijai.

Dažniausiai susiduriama su šiomis valdybų narių grandimis:

 • Finansai;
 • Komercija;
 • Strategija, valdymas;
 • Marketingas, pardavimai;
 • Procesai, jų valdymas.

Turime patirtį ir kompetencijas atrandant ir įdarbinant valdybos narius. Ne paslaptis, kad kuo aukštesnės kvalifikacijos pozicijos – tuo didesnę patirtį ir suvokimą turi turėti atrankų specialistas, kuris dirba su tų pozicijų paieškomis ir atrankomis. Mūsų vertinimu valdybos narius ir turėtų padėti atrinkti tie, kurie yra buvę vadovais vidutinėse arba didelėse įmonėse arba valdybų nariais. Valdybos narių atranką pas mus vykdo VOODOO agentūros vadovas Saulius Vanagas, kuris turi ilgametę patirtį vadovavime skirtingų dydžių komandoms ir verslo konsultavime.

Kontaktai

Susisiekite su mumis!

  Laukai pažymėti * yra privalomi.
  Telefono numerį naudojame kaip papildomą susisiekimo būdą.


  Sutinku su privatumo politika ir naudojimosi taisyklėmis.

  Meniu