Darbdavio įvaizdžio kūrimas

Darbdavio įvaizdis - labai svarbus norint pritraukti ilgalaikius darbuotojus. Norint sukurti profesionalų darbdavio įvaizdį užtrunka nemažai laiko ir pastangų. Tad jeigu ieškote profesionalių paslaugų ir konsultacijų - laikas pabendrauti.

Rekomenduojame

Valdybos narių paieška, valdybos narių atranka

Nepriklausomi valdybos nariai neretai yra svarbi detalė įmonės sėkmingam funkcionavimui ar plėtrai. Neretai valdyba formuojama ir tam, kad įmonės akcininkai galėtų atsitraukti nuo operatyvinės veiklos ir galėtų dirbti tik prie strateginės veiklos ar netgi paruošti pamatus sėkmingam įmonės pardavimui ar investicijų pritraukimui.

Vadovų ir HR skyriaus konsultavimas

Kartais būna situacijų kai reikalinga tiesiog keleto valandų konsultacija konkrečiais personalo klausimais. Tokiais atvejais galime pasiūlyti konsultacijas įmonės vadovams arba personalo specialistams (priklausomai nuo poreikio ir konkrečios situacijos). Konsultacijų metu išgryniname poreikį ir padedame kartu atrasti tinkamiausius sprendimus.

Vertinant dabartinės darbo rinkos sąlygas – darbdavio įvaizdis tampa vienu svarbiausių kriterijų, pagal kurį darbuotojai renkasi, kurioje įmonėje save realizuoti.

Tačiau darbdavio įvaizdis nėra tik išorinė komunikacija ir gražūs pasisakymai apie tai, kokias smagias vertybes, misiją ir viziją mes turime. Ne, darbdavio įvaizdis pirmiausia yra įmonės valdymo struktūra, procesai, vidinė komunikacija, santykis su darbuotojais, hierarchinės struktūros minimizavimas.

VOODOO agentūra dirba ties darbdavio įvaizdžio formavimo, performavimo, parengimo ir komunikacijos klausimais.

Atliekame įmonės vidinės ir išorinės situacijos analizę (auditą), įvertiname esamą situaciją, grėsmes bei galimas pasekmes ir tik tada pradedame dirbti ties darbdavio įvaizdžio formavimu. Vėlgi, prieš startuojant su įgyvendinimo procesu, parengiame veiksmų planą ir jį pirmiausia įdiegiame įmonės viduje, o tik tada dirbame ties išorine komunikacija.

Darbdavio įvaizdis nėra keletą dienų ar savaičių vykdomas procesas. Norint suformuoti patrauklų darbdavio įvaizdį rinkoje, tai gali užtrukti ir metus ar net keletą. Visa tai priklauso nuo:

  • Esamos rinkos situacijos;
  • Galimo sąmoningo arba nesąmoningo pasipriešinimo įmonės viduje tarp atsakingų asmenų;
  • Turimų ir norimų skirti investicijų;
  • Norimų ir galimų atlikti pokyčių (kartais net kardinalių).

Tik įvertinus visas šias (o kai kuriais atvejais ir daugiau) dedamąsias dalis, galima daryti prognozę, kiek prireiks laiko, pastangų ir finansų, kad darbdavio įvaizdis būtų suformuotas tinkama linkme. Ir tik atlikus vidinių procesų, komunikacijos bei investicijų klausimus, galima profesionaliai užsiimti išoriniu darbdavio įvaizdžio formavimu.

Matote, kad Jūsų atstovaujamos įmonės įvaizdį reikia tobulinti, sukurti ar perkurti? O gal tiesiog susiduriate su sunkumais ties talentų pritraukimu ir nežinote, kur yra problemos? Susisiekite su mumis ir mes, atlikę reikiamas analizes bei pokalbius, galėsime pasiūlyti Jums sprendimus, kaip profesionaliai išspręsti šias problemas.

Kontaktai

Susisiekite su mumis!

    Laukai pažymėti * yra privalomi.
    Telefono numerį naudojame kaip papildomą susisiekimo būdą.


    Sutinku su privatumo politika ir naudojimosi taisyklėmis.

    Meniu