Gydytojų ir medicinos darbuotojų paieška

Dirbame su įvairių specializacijų medicinos sektoriaus specialistų atrankomis. Jeigu ieškote gydytojų, vadovų, medicininių priemonių pardavimo vadybininkų, medicinos atstovų, registratorių ar panašių specialybių – Jūs esate ten kur reikia. Susisiekite su mumis – išklausysime, įsigilinsime, patarsime, pasiūlysime sprendimus ir juos įgyvendinsime rasdami Jums tinkamus darbuotojus. Mūsų patirtis darbe su medicinos sektoriaus įmonėmis virš 5 metų.

Rekomenduojame

Darbdavio įvaizdžio kūrimas

Darbdavio įvaizdis - labai svarbus norint pritraukti ilgalaikius darbuotojus. Norint sukurti profesionalų darbdavio įvaizdį užtrunka nemažai laiko ir pastangų. Tad jeigu ieškote profesionalių paslaugų ir konsultacijų - laikas pabendrauti.

Vadovų ir HR skyriaus konsultavimas

Kartais būna situacijų kai reikalinga tiesiog keleto valandų konsultacija konkrečiais personalo klausimais. Tokiais atvejais galime pasiūlyti konsultacijas įmonės vadovams arba personalo specialistams (priklausomai nuo poreikio ir konkrečios situacijos). Konsultacijų metu išgryniname poreikį ir padedame kartu atrasti tinkamiausius sprendimus.

Ne paslaptis, kad medicina ir farmacija – nišiniai sektoriai, kuriuose kandidatų pasiekimas yra kur kas sudėtingesnis nei daugumoje kitų sektorių. Tačiau turint patirtį ir reikiamas kompetencijas galima rasti kelią ir link šio sektoriaus darbuotojų. VOODOO agentūra įgyvendina sėkmingus projektus atrandant medicinos/farmacijos sektoriaus darbuotojus ir  dažniausiai ieško šių specialistų:

 • Gydytojai;
 • Farmacininkai;
 • Medicinos atstovai;
 • Odontologai;
 • Dantų technikai;
 • Sveikatos priežiūros specialistai;
 • Farmacijos vadovai;
 • Regiono vadovai;
 • Technologai.

Tai tik pagrindinės pozicijos, su kuriomis susiduriame kasdienėje veikloje. Tačiau esant poreikiui galime rasti ir kitus specialistus, dirbančius farmacijoje arba medicinoje. VOODOO agentūra kiekvienu atveju priskiria atrankų specialistą, kuris yra atsakingas už konkretaus projekto įgyvendinimą ir tinkamų specialistų suradimą.

Turite poreikį šio profilio darbuotojų atrankai, paieškai ar galvų medžioklei? Talentų agentūra VOODOO – ras Jums tinkamus sprendimus ir reikiamus specialistus pagal iš anksto suderintą projekto įvykdymo planą ir reikiamas kompetencijas.

Kontaktai

Susisiekite su mumis!

  Laukai pažymėti * yra privalomi.
  Telefono numerį naudojame kaip papildomą susisiekimo būdą.


  Sutinku su privatumo politika ir naudojimosi taisyklėmis.

  Meniu