Personalo specialistų mokymai

Ieškote sprendimų kaip pagerinti Jūsų personalo skyriaus darbą? Norite patobulinti atrankų procesus, suteikti komandai papildomų personalo atrankų žinių ir kompetencijų? O gal tiesiog norite patobulinti darbo su Linkedin žinias ir įgūdžius? Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime Jūsų įmonei tinkamus sprendimus personalo mokymų srityje.

Rekomenduojame

Darbdavio įvaizdžio kūrimas

Darbdavio įvaizdis - labai svarbus norint pritraukti ilgalaikius darbuotojus. Norint sukurti profesionalų darbdavio įvaizdį užtrunka nemažai laiko ir pastangų. Tad jeigu ieškote profesionalių paslaugų ir konsultacijų - laikas pabendrauti.

Vadovų ir HR skyriaus konsultavimas

Kartais būna situacijų kai reikalinga tiesiog keleto valandų konsultacija konkrečiais personalo klausimais. Tokiais atvejais galime pasiūlyti konsultacijas įmonės vadovams arba personalo specialistams (priklausomai nuo poreikio ir konkrečios situacijos). Konsultacijų metu išgryniname poreikį ir padedame kartu atrasti tinkamiausius sprendimus.

Suprantame, koks kartais personalo specialistams sudėtingas gali tapti darbas su žmonėmis, neturint reikiamų įgūdžių ir kompetencijų.

Turėdami nemažą patirtį personalo atrankose, paieškose ir galvų medžioklėje dalijamės šiomis žiniomis ir su mūsų klientais. Esant poreikiui vedame mokymus šiomis, personalo specialistams aktualiomis, temomis:

 • Specialistų ir vadovų atranka, paieška ir galvų medžioklė;
 • Linkedin panaudojimo galimybės sėkmingoms personalo atrankoms bei įmonės įvaizdžio formavimui;
 • Darbuotojų motyvacinės sistemos, jų kūrimas ir adaptavimas įmonių viduje;
 • Personalo atrankos, procesas ir jo sėkmingas valdymas praktikoje;
 • Kitos, su personalu ir atrankomis susijusios temos, aktualios Jums.

Mokymus veda lektoriai Saulius Vanagas ir/arba Ingrida Pocevičiūtė, turintys gana didelę praktinę patirtį darbe su personalu, motyvacinėmis sistemomis, personalo atrankomis, paieškomis ir galvų medžiokle. Mokymai organizuojami tik konkrečios įmonės darbuotojams (vidiniai mokymai).

Turite poreikį šioms ar kitoms temoms ir norite pastiprinti savo įmonės personalo skyriaus efektyvumą bei suteikti darbuotojams papildomų žinių? Susisiekite su mumis ir aptarsime Jums aktualias temas ir sprendimus. Mokymus galime vesti tiek mokymų, tiek konsultaciniu formatu. Bendradarbiaujame ir su kitomis įmonėmis, teikiančiomis su personalu susijusias paslaugas, tad esant poreikiui galime nukreipti į partnerius, kurie atliks Jums aktualius mokymus ar konsultacijas.

Kontaktai

Susisiekite su mumis!

  Laukai pažymėti * yra privalomi.
  Telefono numerį naudojame kaip papildomą susisiekimo būdą.


  Sutinku su privatumo politika ir naudojimosi taisyklėmis.

  Meniu