Vadovų ir HR skyriaus konsultavimas

Kartais būna situacijų kai reikalinga tiesiog keleto valandų konsultacija konkrečiais personalo klausimais. Tokiais atvejais galime pasiūlyti konsultacijas įmonės vadovams arba personalo specialistams (priklausomai nuo poreikio ir konkrečios situacijos). Konsultacijų metu išgryniname poreikį ir padedame kartu atrasti tinkamiausius sprendimus.

Rekomenduojame

Valdybos narių paieška, valdybos narių atranka

Nepriklausomi valdybos nariai neretai yra svarbi detalė įmonės sėkmingam funkcionavimui ar plėtrai. Neretai valdyba formuojama ir tam, kad įmonės akcininkai galėtų atsitraukti nuo operatyvinės veiklos ir galėtų dirbti tik prie strateginės veiklos ar netgi paruošti pamatus sėkmingam įmonės pardavimui ar investicijų pritraukimui.

Darbdavio įvaizdžio kūrimas

Darbdavio įvaizdis - labai svarbus norint pritraukti ilgalaikius darbuotojus. Norint sukurti profesionalų darbdavio įvaizdį užtrunka nemažai laiko ir pastangų. Tad jeigu ieškote profesionalių paslaugų ir konsultacijų - laikas pabendrauti.

Kaip žinia, skirtingos įmonės turi skirtingus vidinius personalo resursus ir galimybes: vienos turi vidinius HR darbuotojus, kitos jų neturi apskritai, tačiau tiek turinčioms, tiek neturinčioms kartais prireikia išorės konsultacijų, tam, kad suprastų vyraujančią rinkos situaciją ir kuria linkme būtų galima sėkmingai judėti žmogiškųjų resursų klausimais.

VOODOO agentūra, turėdama ne vienerių metų patirtį, teikia HR konsultavimo paslaugas tiek įmonių vadovams, tiek HR skyriaus darbuotojams.

Dažniausiai konsultacijos būtinos, kai norime įdiegti/įvertinti:

– darbuotojų motyvacines sistemas, jų kūrimą, tobulinimą;

– darbuotojų ugdymo programas, jų kūrimą, pritaikymą;

– darbuotojų užmokesčio sistemas;

– darbuotojų priedų (bonusų) sistemas;

– darbuotojų pritraukimo būdus ir kanalus;

– darbuotojo vertinimo sistemas, jų panaudojimą praktikoje;

– kitus klausimus, vienaip ar kitaip besisiejančius su personalo skyriaus veikla ir sėkmingu darbuotojų kultūros kūrimu įmonėje.

Manote, kad reikalinga konsultacija vienu iš šių klausimų? O galbūt aktualios ir kitos temos, kurias norite išspręsti pasitarę su išorės partneriais? Susisiekite su mumis ir mes pateiksime savo siūlymus ir sprendimus, leisiančius efektyviau spręsti rūpimus klausimus ir situacijas.

Bendradarbiaujame su skirtingais išorės konsultantais, tad esant situacijoms, kai mūsų vidiniais resursais Jūsų poreikio patenkinti negalėsime – nukreipsime į kitus rinkos profesionalus, kuriais pasitikime ir kurie galės rasti Jums tinkamus sprendimus.

Kontaktai

Susisiekite su mumis!

    Laukai pažymėti * yra privalomi.
    Telefono numerį naudojame kaip papildomą susisiekimo būdą.


    Sutinku su privatumo politika ir naudojimosi taisyklėmis.

    Meniu