Darbuotojų nuoma

Nenorite (o gal neturite) laiko ar resursų darbuotojų įdarbinimui, atlygio skaičiavimams ir kitiems techniniams darbams Jūsų įmonėje? Turime Jums sprendimą – surastus darbuotojus galime įsidarbinti pas mus ir juos tiesiog išnuomoti Jūsų įmonei. Taip Jums nereiks rūpintis šių darbuotojų administracine dalimi, o savo resursus galėsite skirti tolimesnei verslo plėtrai.

Rekomenduojame

Valdybos narių paieška, valdybos narių atranka

Nepriklausomi valdybos nariai neretai yra svarbi detalė įmonės sėkmingam funkcionavimui ar plėtrai. Neretai valdyba formuojama ir tam, kad įmonės akcininkai galėtų atsitraukti nuo operatyvinės veiklos ir galėtų dirbti tik prie strateginės veiklos ar netgi paruošti pamatus sėkmingam įmonės pardavimui ar investicijų pritraukimui.

Darbdavio įvaizdžio kūrimas

Darbdavio įvaizdis - labai svarbus norint pritraukti ilgalaikius darbuotojus. Norint sukurti profesionalų darbdavio įvaizdį užtrunka nemažai laiko ir pastangų. Tad jeigu ieškote profesionalių paslaugų ir konsultacijų - laikas pabendrauti.

Ieškote darbuotojų fiksuoto termino projektams ar kitam tam tikram periodui? Turime Jums sprendimą.

Galime pasiūlyti darbuotojų nuomos paslaugą. Darbuotojų nuoma naudinga tada, kai:

 • žinote, jog projektas bus terminuoto periodo;
 • nenorite apsikrauti papildomais įdarbinimo/išdarbinimo rūpesčiais;
 • nenorite užsiimti papildoma darbuotojų paieška tada, kai kažkurie iš darbuotojų pasitraukia;
 • neturite resurso tam tikriems darbuotojų atlygio ar kitų dedamųjų skaičiavimams, informacijos pateikimui valstybinėms institucijoms ir pan.

Darbuotojų nuoma leidžia išspręsti visas šias ir daugumą kitų situacijų, nuomojantis juos iš talentų agentūros VOODOO.

VOODOO agentūra gali pasiūlyti darbuotojus tiek iš esamos duomenų bazės, tiek atrinkti tinkamus variantus, pasinaudojant darbo skelbimų talpinimu ar tiesiog tam tikrų specialistų „medžiokle“.

Gavę kliento užklausą, išsiaiškiname ir įsivertiname galimybes bei poreikį. Remiantis šia informacija parengiame projektą ir pateikiame potencialiam klientui projekto eigą, procesą, kainodarą ir kitas dedamąsias dalis, kurios svarbios sėkmingam darbuotojų nuomos projekto  įgyvendinimui.

Turite poreikį? Nedvejokite. Susisiekite su VOODOO talentų agentūra ir rasime Jums tinkamiausius sprendimus.

Kontaktai

Susisiekite su mumis!

  Laukai pažymėti * yra privalomi.
  Telefono numerį naudojame kaip papildomą susisiekimo būdą.


  Sutinku su privatumo politika ir naudojimosi taisyklėmis.

  Meniu