Finansų sektoriaus darbuotojų paieška

Nesvarbu ieškote finansų vadovo ar buhalterio, o gal tiesiog asmenų dirbančių bankuose, kredito unijose ar kituose fintech, kurie atsakingi už pinigų operacijas, jų vykdymą, kontrolę ir pan. Dirbame su visomis finansų sektoriaus darbuotojų paieškomis, atrankomis, galvų medžiokle. Tad nesvarbu ieškote finansų konsultantų ar AML specialistų, ar bet kurių kitų finansines operacijas aptarnaujančių specialistų – susisiekite su VOODOO agentūra ir mes pasiūlysime Jūsų poreikius atitinkančius sprendimus.

Rekomenduojame

Darbdavio įvaizdžio kūrimas

Darbdavio įvaizdis - labai svarbus norint pritraukti ilgalaikius darbuotojus. Norint sukurti profesionalų darbdavio įvaizdį užtrunka nemažai laiko ir pastangų. Tad jeigu ieškote profesionalių paslaugų ir konsultacijų - laikas pabendrauti.

Vadovų ir HR skyriaus konsultavimas

Kartais būna situacijų kai reikalinga tiesiog keleto valandų konsultacija konkrečiais personalo klausimais. Tokiais atvejais galime pasiūlyti konsultacijas įmonės vadovams arba personalo specialistams (priklausomai nuo poreikio ir konkrečios situacijos). Konsultacijų metu išgryniname poreikį ir padedame kartu atrasti tinkamiausius sprendimus.

Finansų, buhalterijos specialistų rinkoje nėra daug. Tad finansų, buhalterijos specialistų paieška, atranka, galvų medžioklė nėra tokia lengva, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Šios srities darbuotojams būdingi keletas gan svarbių bruožų:

 • Lojalumas įmonei, kurioje dirba;
 • Mokėjimas finansiškai įsivertinti, ar verta keisti darbą;
 • Tam tikrų programų mokėjimas ir specifinių kompetencijų turėjimas.

Tad jeigu Jums iš pirmo žvilgsnio ir atrodo, kad tai ganėtinai paprastos pozicijos, kurias nebus sudėtinga rasti pasitalpinus skelbimą darbo skelbimų portale, nemaža tikimybė, kad tokios srities specialistų (ypač jeigu kalbame apie pažengusius, įgudusius arba vadovų lygmens atstovus) reikės ieškoti tiesioginės paieškos (galvų medžioklės) principais. O tai reiškia, kad Jums bus reikalingas bendradarbiavimas su kažkuria iš personalo atrankų, galvų medžioklės agentūrų.

VOODOO agentūra ieško šių grandžių specialistų:

 • Finansininkai, finansų vadovai, finansų direktoriai;
 • buhalteriai, buhalteriai, apskaitininkai;
 • Finansų konsultantai;
 • Finansinių paslaugų pardavimo ir klientų aptarnavimo vadybininkai;
 • Brokeriai;
 • Darbo užmokesčio specialistai;
 • Ekonomistai;
 • Finansų procesų analitikai;
 • Kreditų, kreditavimo ir rizikos specialistai;
 • Auditoriai;
 • Kiti šios srities specialistai.

Dirbame su visų lygių kompetencijų darbuotojais: pradedantieji, pažengę, įgudę, komandų vadovai, aukščiausio lygmens vadovai.

Nereikia pamiršti, kad darbo rinka stipriai pasikeitusi ir norint rasti tinkamus šios srities specialistus, reikia įdėti nemažai pastangų bei turėti reikiamas kompetencijas šių žmonių gebėjimų, lūkesčių, galimybių įsivertinimui, taipogi, ir rinkos supratimui.

Turėkite omenyje, kad pasikeitusioje rinkoje itin svarbus tampa ir įmonės įvaizdis bei žinomumas, nes dažnu atveju nepakanka publikuoti skelbimą ir laukti, kol tinkami kandidatai pas Jus suaplikuos. Būtina tiesiogiai kontaktuoti ir derėtis, išgirsti darbuotojų lūkesčius bei rasti tinkamus sprendimus, kad jie norėtų būti Jūsų komandos dalimi.

Turime sėkmingą patirtį tiek su lietuviško, tiek su tarptautinio kapitalo įmonėmis. Tad jeigu ieškote šios srities ar kategorijos specialisto – susisiekite ir galbūt būtent mes rasime Jums tinkamiausius sprendimus. Esant poreikiui – konsultuojame klientus atlyginimo ir kitais būtinais klausimais prieš pradedant darbus, kad tinkamas specialistas būtų surastas abipusiai efektyviai.

Kontaktai

Susisiekite su mumis!

  Laukai pažymėti * yra privalomi.
  Telefono numerį naudojame kaip papildomą susisiekimo būdą.


  Sutinku su privatumo politika ir naudojimosi taisyklėmis.

  Meniu