Galvų medžioklė

Neretai norint atrasti tinkamą specialistą ar vadovą nebepakanka įsidėti skelbimo ir laukti kol kažkas sukandidatuos. Dažniausiai sėkmingi darbuotojai sėkmingai dirba sėkmingose įmonėse. Juos sudominti galima tik tiesioginės paieškos ir galvų medžioklės pagalba. Talentų medžioklės agentūra VOODOO nuo pat agentūros įsikūrimo pradžios užsiima būtent galvų medžiokle, tad žinome kaip sudominti ir „sumedžioti“ tinkamus specialistus ar vadovus.

Rekomenduojame

Valdybos narių paieška, valdybos narių atranka

Nepriklausomi valdybos nariai neretai yra svarbi detalė įmonės sėkmingam funkcionavimui ar plėtrai. Neretai valdyba formuojama ir tam, kad įmonės akcininkai galėtų atsitraukti nuo operatyvinės veiklos ir galėtų dirbti tik prie strateginės veiklos ar netgi paruošti pamatus sėkmingam įmonės pardavimui ar investicijų pritraukimui.

Darbdavio įvaizdžio kūrimas

Darbdavio įvaizdis - labai svarbus norint pritraukti ilgalaikius darbuotojus. Norint sukurti profesionalų darbdavio įvaizdį užtrunka nemažai laiko ir pastangų. Tad jeigu ieškote profesionalių paslaugų ir konsultacijų - laikas pabendrauti.

Fraze „galvų medžioklė“ turbūt jau nieko nebenustebinsime. Ne paslaptis ir tai, kad nemaža dalis pozicijų, įsivertinus jų kriterijus ir sudėtingumą, ne visuomet gali būti surandamos vykdant standartines atrankas (darbo skelbimų pagalba) be papildomo tiesioginės atrankos principo.

Ypač dažnai galvų medžioklė būtina, kai vertiname:

 • IT specialistų (programuotojai, architektai, testuotojai ir pan.) paiešką ir atranką;
 • Pardavimo (Sales Hunter) specialistų paiešką ir atranką;
 • Įvairių sričių ir grandžių vadovų paiešką ir atranką;
 • Finansų (buhalteriai, auditoriai ir pan.) srities specialistų paiešką ir atranką;
 • Medicinos ir farmacijos specialistų paiešką ir atranką;
 • Inžinierių paiešką ir atranką;
 • Marketingo specialistų paiešką ir atranką;
 • Tam tikrų kitų, nišinių specialistų (pvz. CNC staklių operatoriai, technologai ir pan.) paiešką ir atranką.

Galvų medžioklė yra gerokai sudėtingesnis procesas nei darbuotojo suradimas įdėjus skelbimą, nes pagal skelbimą kandidatuoja asmenys, kurie dažniausiai jau yra apsisprendę dėl pokyčių, kai tuo tarpu galvų medžioklėje (tiesioginėje paieškoje), pirmiausia, kontaktuojant bandoma sudominti asmenis, kurie dažnu atveju nesvarsto apie karjeros pokyčius.

Sėkmingai galvų medžioklei galioja kelios ganėtinai paprastos taisyklės:

 • Atstovaujamos įmonės įvaizdis;
 • Finansinis paketas;
 • Asmeninės perspektyvos;
 • Profesionalus bendravimas su medžiojamais kandidatais;
 • Laikas ir terminai;
 • Agentūros, kuri Jus atstovauja, įvaizdis, žinomumas ir patikimumas rinkoje.

Tačiau net ir turint daugumą šių kriterijų, nebūtinai sumedžiosite tinkamą specialistą ar vadovą. Kodėl? Rinka tokia, jog darbuotojai atidžiai renkasi ir atsargiai vertina bet kokius pokyčius ir jeigu kyla bent menkiausias įtarimas dėl ateities perspektyvų, didelė tikimybė, kad net ir sudomintas kandidatas gali atsisakyti prisijungti prie komandos.

Tad galvų medžioklė, tiesioginė paieška tikrai nėra paprastas ir lengvas atrankos metodas. Tam reikia turėti tiek laiko resursus, tiek reikiamas kompetencijas tinkamo profesionalo suradimui. Negana to, sumedžiojus kandidatą svarbu įsivertinti, ar jis tikrai Jums tinkamas, ir pirminis kontaktavimas yra tik tam tikra dalis proceso, o likusi dalis yra visi kiti pilnos atrankos etapai. Tad nenustebkite, kad darbuotojų galvų medžioklės paslaugos bus kur kas brangesnės nei standartinė atranka ir darbuotojų paieška. Profesionalios galvų medžioklės kainodara kartais skiriasi net 2-3 kartus, lyginant su standartine darbuotojų paieška, atranka, kurioje atliekamas tik dalinis pocesas. Galiausiai, nemažą dalį kainos lemia ir atrankos specialisto turima patirtis bei kompetencijos.

VOODOO agentūra galvų medžioklėje dirba virš 5 metų. Visą šį laiką specializuojamės galvų medžioklėje ir tiesioginėje paieškoje, tad jeigu Jums reikalingos profesionalios paslaugos – nedvejokite. Susiekite su mumis ir mes, įvertinę Jūsų lūkesčius, pasiūlysime Jums tinkamus sprendimus. Esant atvejui, jeigu Jūsų lūkesčiai neatitiks mūsų galimybių – pasiūlysime ir parekomenduosime kitas galimas alternatyvas.

Kontaktai

Susisiekite su mumis!

  Laukai pažymėti * yra privalomi.
  Telefono numerį naudojame kaip papildomą susisiekimo būdą.


  Sutinku su privatumo politika ir naudojimosi taisyklėmis.

  Meniu