Kandidatų ir darbuotojų testavimas

Testuojame kandidatus ir darbuotojus skirtingomis metodologijomis priklausomai nuo konkrečios situacijos ir poreikio. Galime atlikti asmenybinius Profile XT testus arba labiau technininius tam tikrų kvalifikacijų testus. Kiekvienu atveju įsivertiname ir pateikiame sprendimą atitinkantį kliento lūkesčius (arba nukreipiame pas mūsų partnerius kurie tą daro).

Rekomenduojame

Valdybos narių paieška, valdybos narių atranka

Nepriklausomi valdybos nariai neretai yra svarbi detalė įmonės sėkmingam funkcionavimui ar plėtrai. Neretai valdyba formuojama ir tam, kad įmonės akcininkai galėtų atsitraukti nuo operatyvinės veiklos ir galėtų dirbti tik prie strateginės veiklos ar netgi paruošti pamatus sėkmingam įmonės pardavimui ar investicijų pritraukimui.

Darbdavio įvaizdžio kūrimas

Darbdavio įvaizdis - labai svarbus norint pritraukti ilgalaikius darbuotojus. Norint sukurti profesionalų darbdavio įvaizdį užtrunka nemažai laiko ir pastangų. Tad jeigu ieškote profesionalių paslaugų ir konsultacijų - laikas pabendrauti.

Priklausomai nuo kliento poreikio ir konkrečios situacijos atliekame kandidatų testavimą skirtingais metodais. Tai gali būti teoriniai arba praktiniai metodai.

 • Testavimas PROFILE XT metodologija. Ši metodologija leidžia įvertinti kandidato asmenybinius bruožus, mokymosi potencialą bei pomėgius, remiantis simuliaciniais klausimais atliekamais online formatu. Šios metodologijos dėka galima preliminariai įvertinti asmens atitikimą vienai ar kitai darbo pozicijai bei įžvelgti grėsmes ir kandidato privalumus. Remiantis šio testo duomenimis galima daryti prielaidą, ar kandidatas bus tinkamas konkrečiai pozicijai. Atlikus testavimą, darbdaviui (užsakovui) pateikiamos ne tik rašytinės išvados, bet ir suderinamas papildomas aptarimas su vienu iš mūsų konsultantų, kurie yra sertifikuoti PROFILE XT atstovai rinkoje.
 • Testavimas techninėmis užduotimis. Konkrečiu atveju ir konkrečioje pozicijoje galime testuoti kandidatus remiantis techninėmis užduotimis. Tam tikrais atvejais techninės užduotys pateikiamos paties kliento, tam tikrais atvejais technines užduotis galime parengti mes.
 • Testavimas pokalbio metu specifiniais klausimais, gretinant juos su kandidato patirtimi, CV surašytais duomenimis ir rekomendacijomis, kurios patikrinamos atrankos proceso metu. Šis metodas leidžia įvertinti, kiek asmuo yra tinkamas atlikti tam tikras užduotis ir kiek jo patiekiama informacija yra teisinga.

Tam tikrais atvejais testavimą galima atlikti ir iš visų šių įvardintų dalių. Žinoma, visų dalių testavimą rekomenduojame tik itin atsakingoms arba specifinėms pozicijoms, kur darbdavio patrauklumas rinkoje yra itin aukštas ir matome, jog pats kandidatas sutinka su prailgintu atrankos procesu testuojant jo gebėjimus skirtingais metodais.

Kontaktai

Susisiekite su mumis!

  Laukai pažymėti * yra privalomi.
  Telefono numerį naudojame kaip papildomą susisiekimo būdą.


  Sutinku su privatumo politika ir naudojimosi taisyklėmis.

  Meniu