Personalo specialistų paieška

Pastaruosius metus personalo specialistų poreikis rinkoje ženkliai išaugęs. O ir pačių specialistų kurie tikrai supranta ką ir kaip reikia daryti būnant personale ne tiek ir daug. Tad atrasti, sudominti ir įtikinti pakeisti darbą šios rinkos profesionalus ne taip ir paprasta. Jie žino savo vertę ir žino kodėl ir kuo jie gali būti naudingi konkrečioje įmonėje. Turime patirties dirbant su tokių specialistų paieška, atranka, galvų medžiokle. Tad jeigu Jums reikia tokio lygio darbuojų – susisiekite su mumis.

Rekomenduojame

Valdybos narių paieška, valdybos narių atranka

Nepriklausomi valdybos nariai neretai yra svarbi detalė įmonės sėkmingam funkcionavimui ar plėtrai. Neretai valdyba formuojama ir tam, kad įmonės akcininkai galėtų atsitraukti nuo operatyvinės veiklos ir galėtų dirbti tik prie strateginės veiklos ar netgi paruošti pamatus sėkmingam įmonės pardavimui ar investicijų pritraukimui.

Darbdavio įvaizdžio kūrimas

Darbdavio įvaizdis - labai svarbus norint pritraukti ilgalaikius darbuotojus. Norint sukurti profesionalų darbdavio įvaizdį užtrunka nemažai laiko ir pastangų. Tad jeigu ieškote profesionalių paslaugų ir konsultacijų - laikas pabendrauti.

Atrasti tinkamus personalo specialistus esamu rinkos laikotarpiu nėra paprasta. Personalo darbuotojų trūkumas tik didėja. Dauguma įmonių pradeda vis labiau vertinti personalo darbuotojų vertę bei kuriamą naudą ir rasti tinkamus personalo srities specialistus tampa vis sudėtingiau.

VOODOO agentūra turi patirtį teikiant šias personalo srities specialistų paslaugas:

 • Personalo vadovo atranka, paieška, galvų medžioklė;
 • Atrankų specialisto atranka, paieška, galvų medžioklė,
 • Personalo atrankų partnerio atranka, paieška, galvų medžioklė;
 • Personalo vadybininko atranka, paieška, galvų medžioklė;
 • Darbdavio įvaizdžio specialisto atranka, paieška, galvų medžioklė;
 • Mokymų koordinatoriaus atranka, paieška, galvų medžioklė;
 • Darbuotojų saugos ir sveikatos specialisto atranka, paieška, galvų medžioklė;
 • Organizacijos vystymo specialisto atranka, paieška, galvų medžioklė;
 • Žmonių ir kultūros specialisto atranka, paieška, galvų medžioklė;
 • Dauguma kitų pozicijų, vienaip ar kitaip besisiejančių su personalu.

Personalo srities specialistų suradimui nepakanka būti dirbus personale arba baigti psichologijos studijas. Dažnu atveju reikia detalaus suvokimo, kaip veikia įmonė, kuriai bus ieškomas toks specialistas, kur yra įmonės stiprybės, silpnybės, kaip atrodo įmonės struktūra ir kokių kompetencijų reikia, kad tokio rango specialistas galėtų kokybiškai įsilieti į komandą.

VOODOO agentūra turi daugiau nei 5 metų darbo patirtį personalo specialistų atrankoje, paieškoje ir galvų medžioklėje. Įsigiliname į įmonių poreikius ir specifiką, tad gerai suprantame sektorius, įmonių struktūrą ir vidines atsakomybes. O apjungiant turimą patirtį ir situacijas, į kurias gilinamės detaliai – mums pavyksta sėkmingai rasti tinkamų kompetencijų specialistus ganėtinai greitai.

Svarstote apie personalo specialistų atranką, paiešką ar galvų medžioklę? Susisiekite su mumis ir mes, išsiaiškinę Jūsų poreikius, pasiūlysime Jums sprendimus, labiausiai atitinkančius Jūsų įmonės poreikius ir galimybes. Konsultuosime nuo projekto pradžios, iki tol kol darbuotojas sėkmingai įsidarbins pas Jus įmonėje.

Kontaktai

Susisiekite su mumis!

  Laukai pažymėti * yra privalomi.
  Telefono numerį naudojame kaip papildomą susisiekimo būdą.


  Sutinku su privatumo politika ir naudojimosi taisyklėmis.

  Meniu