Pirkimų, tiekimo specialistų paieška

Ieškote pirkimų arba tiekimo specialistų ar vadovų? Mes galime Jums padėti. Turime suvokimą ir patirtį kokio lygio pirkimų ar tiekimo specialistai yra tam tikrose įmonėse. Tad pagal Jūsų poreikius patarsime ir kartu pasiūlysime sprendimus kur galime rasti šiuos specialistus, kaip juos sudominti ir atvesti pas Jus į įmonę.

Rekomenduojame

Darbdavio įvaizdžio kūrimas

Darbdavio įvaizdis - labai svarbus norint pritraukti ilgalaikius darbuotojus. Norint sukurti profesionalų darbdavio įvaizdį užtrunka nemažai laiko ir pastangų. Tad jeigu ieškote profesionalių paslaugų ir konsultacijų - laikas pabendrauti.

Vadovų ir HR skyriaus konsultavimas

Kartais būna situacijų kai reikalinga tiesiog keleto valandų konsultacija konkrečiais personalo klausimais. Tokiais atvejais galime pasiūlyti konsultacijas įmonės vadovams arba personalo specialistams (priklausomai nuo poreikio ir konkrečios situacijos). Konsultacijų metu išgryniname poreikį ir padedame kartu atrasti tinkamiausius sprendimus.

Ieškant pirkimų ir tiekimo specialistų svarbu suprasti, kokias kompetencijas šie specialistai turi, kokios yra užsienio kalbos (bei rinkos), su kuriomis jiems yra tekę dirbti ir, be abejo, kokius pirkimų biudžetus teko ar tenka valdyti darbe, kuriame jie dirba. Nuo to priklauso, kokio lygmens turėtų būti konkretus specialistas ir kiek plačios yra jo turimos kompetencijos.

VOODOO agentūra turi nemažą patirtį darbe su pirkimų ir tiekimo grandžių specialistais, nes per agentūros gyvavimo laikotarpį tokio tipo specialistus esame sėkmingai įdarbinę skirtingoms tiek užsienio, tiek Lietuvos kapitalo įmonėms.

Pirkimų ir tiekimo srityse, dažniausiai ieškome šių pareigybių:

 • Pirkimų vadybininko paieška, atranka, galvų medžioklė;
 • Tiekimo vadybininko paieška, atranka, galvų medžioklė;
 • Pirkimų vadovo paieška, atranka, galvų medžioklė;
 • Tiekimo vadovo paieška, atranka, galvų medžioklė;
 • Komercijos vadybininko paieška, atranka, galvų medžioklė;
 • Komercijos vadovo paieška, atranka, galvų medžioklė;
 • Analitiko paieška, atranka, galvų medžioklė;
 • Kitų specialistų, dirbančių tiekimo ir/arba pirkimų skyriuose atranka, paieška ir/arba galvų medžioklė.

Atrankas ir paiešką vykdome skirtingų lygių darbuotojams, tad nesvarbu, Jūs ieškote pradedančiojo, pažengusio, įgudusio ar vadovo lygmens specialisto – patarsime, atliksime analizę ir pasiūlysime sprendimus, kaip rasti atitinkamo lygmens specialistą.

VOODOO agentūra jau daugiau nei 5 metus dirba su pirkimų ir tiekimo specialistų paieškomis, atrankomis ir galvų medžiokle. Turime tiek duomenų bazę, tiek išvystytą kontaktų ratą, kurio dėka galime pasiekti ir atrasti tinkamus specialistus.

Jeigu svarstote apie pirkimų, tiekimo ar bet kurios kitos srities specialistų paiešką – susisiekite su mumis. Atliksime analizę, parengsime projektą ir pasiūlysime, kaip jį įgyvendinti tinkamiausiu būdu.

Kontaktai

Susisiekite su mumis!

  Laukai pažymėti * yra privalomi.
  Telefono numerį naudojame kaip papildomą susisiekimo būdą.


  Sutinku su privatumo politika ir naudojimosi taisyklėmis.

  Meniu