Vadovų paieška, vadovų atranka

Profesionalūs vadovai yra visų įmonių kelias į sėkmę. Tačiau atrasti tinkamus vadovus dabartinėje rinkoje nėra taip paprasta kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, nes svarbu ne tik turimos kompetencijos, bet ir vadovavimo stiliai, domėjimasis rinka, lyderio savybės ir noras bei gebėjimas dirbti su komanda ją auginant. O kur dar atsparumas negandoms, emocinis intelektas ir kiti svarbūs atributai, būtini sėkmingam vadovavimui. Jeigu ieškote vadovų ilgalaikei sėkmei - patikėkite šį procesą VOODOO talentų medžioklės agentūros specialistams. Išsiaiškinsime poreikius, patarsime, duosime įžvalgų ir esant poreikiui atrasime Jums reikiamus vadovus.

Rekomenduojame

Valdybos narių paieška, valdybos narių atranka

Nepriklausomi valdybos nariai neretai yra svarbi detalė įmonės sėkmingam funkcionavimui ar plėtrai. Neretai valdyba formuojama ir tam, kad įmonės akcininkai galėtų atsitraukti nuo operatyvinės veiklos ir galėtų dirbti tik prie strateginės veiklos ar netgi paruošti pamatus sėkmingam įmonės pardavimui ar investicijų pritraukimui.

Darbdavio įvaizdžio kūrimas

Darbdavio įvaizdis - labai svarbus norint pritraukti ilgalaikius darbuotojus. Norint sukurti profesionalų darbdavio įvaizdį užtrunka nemažai laiko ir pastangų. Tad jeigu ieškote profesionalių paslaugų ir konsultacijų - laikas pabendrauti.

Vadovaujančių pozicijų patrauklumas rinkoje, dažnu atveju, yra didesnis nei viduriniosios grandies specialistų, nes vadovais nori būti tiek esami vadovai, tiek buvę vadovai, tiek būsimi vadovai, tad konkurencija vadovų grandyje yra kur kas didesnė. Tačiau kodėl atrasti tinkamą vadovą nėra taip paprasta?

Pirmiausia, svarbus vadovų turimų kompetencijų įvertinimas. Praktiškai visi vadovai teigia, kad jie turi reikiamas kompetencijas (ir net daugiau), tačiau, neretu atveju po itin detalios diskusijos paaiškėja, kad tam tikros kompetencijos visgi nėra tokios profesionalios, kokios turėtų būti konkrečiu vienos ar kitos pozicijos atveju.

Sekantis svarbus kriterijus yra vadovavimo stiliai. Kokiu stiliumi vadovas dirba? Kaip jis bendrauja su komanda, kaip bendrauja su kolegomis ir kaip bendrauja su akcininkais arba vadovais, kuriems jis yra atskaitingas. Nuo to priklauso, ar jis bus tinkamas konkrečiai įmonės pozicijai ir komandai, ar ne.

Taipogi, vadovų paieška, vadovų atranka nėra tokia paprasta ir daug dedamųjų susiveda į tai, kas vykdo atranką, kokią patirtį ir kompetencijas turi atrankų specialistai: ar jie patys yra buvę vadovais, ar supranta konkrečius realius veiksmus, ar atlieka tik teorines funkcijas ir tik teoriškai yra susipažinę su vadovų atsakomybėmis.

VOODOO agentūroje vadovų atrankos, paieškos ir galvų medžioklės procesuose dalyvauja asmenys, turėję vadovavimo patirties didelėse įmonėse ir dirbę tiek konsultantų lygmenyje užsienio rinkose, tiek vadovo rolėje Lietuvos rinkoje.

VOODOO agentūra teikia šias vadovų paieškos ir atrankos paslaugas:

 • Įmonės vadovų paieška, atranka, galvų medžioklė;
 • TOP lygmens vadovų atranka, paieška, galvų medžioklė;
 • Valdybos narių atranka, paieška, galvų medžioklė;
 • Vidurinės grandies vadovų paieška, atranka, galvų medžioklė;
 • Komandos lyderių atranka, paieška, galvų medžioklė.

Dažniausiai dirbame su šių grandžių vadovų atranka, paieška, galvų medžiokle:

 • Įmonės vadovo (CEO) paieška, atranka, galvų medžioklė;
 • Komercijos vadovo (CCO) paieška, atranka, galvų medžioklė;
 • Operacijų vadovo (COO) paieška, atranka, galvų medžioklė;
 • IT vadovo (CTO) paieška, atranka, galvų medžioklė;
 • Marketingo vadovo (CMO) paieška, atranka, galvų medžioklė;
 • Pardavimų vadovo (CSO) paieška, atranka, galvų medžioklė;
 • Finansų vadovo (CFO) paieška, atranka, galvų medžioklė;
 • Informacijos srautų vadovo (CIO) paieška, atranka, galvų medžioklė;
 • Strategijų vadovo (CSO) paieška, atranka, galvų medžioklė;
 • Administracijos vadovo (CAO) paieška, atranka, galvų medžioklė;
 • Personalo vadovo (CHRO) paieška, atranka, galvų medžioklė;
 • Pirkimų vadovo (CPO) paieška, atranka, galvų medžioklė;
 • Gamybos vadovo (CPO) paieška, atranka, galvų medžioklė;
 • Įvaizdžio ir viešųjų ryšių vadovo (CRO) paieška, atranka, galvų medžioklė
 • Kitų viduriniosios grandies vadovų paieškos, atrankos, galvų medžioklė,

Neretai pageidaujama, jog vadovų atrankos būtų vykdomos konfidencialiai, tad VOODOO agentūra pasirūpina šiuo poreikiu ir viso paieškos bei atrankos proceso metu klientui užtikrina visišką konfidencialumą.

Svarstote apie galimybę pasinaudoti agentūros paslaugomis? Informuokite mus ir mes, išsiaiškinę Jūsų poreikius, pateiksime Jums tinkamą pasiūlymą, terminus, kainas bei proceso eigą. Esame tikri, kad mūsų sukaupta patirtis rinkoje leis atrasti tinkamiausius vadovus pagal Jūsų konkrečius poreikius ir situacijas rinkoje. Konsultuojame visuose vadovų atrankos etapuose ir net po to, kai vadovas įdarbinamas Jūsų įmonėje. Esant poreikiui, vadovams suteikiama prailgintas garantinis periodas.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Su kokio tipo vadovų atrankomis dirbate?

VODOO talentų atrankų ir galvų medžioklės agentūra dirba su visų grandžių vadovų paieškomis, atrankomis arba galvų medžiokle. Pradedant valdybos nariais, C - lygio (Top vadovais), vidurinės grandies vadovais ir baigiant komandų vadovais (team lead).

Kiek laiko trunka rasti tinkamą vadovą?

Labai priklauso nuo konkrečios situacijos rinkoje, pozicijos, lūkesčių pozicijai na ir žinoma siūlomų naudų paketo, bei įmonės patrauklumo rinkoje. Tačiau apytikslis terminas: apie 3 mėn. įskaitant ir vadovo darbo laiko esamoje įmonėje terminą.

Kokiais metodais ieškote vadovų?

Miksuojame skirtingus metodus priklausomai nuo konkrečios situacijos ir kliento poreikio pozicijai. Tačiau dažniausiai atliekame tiesioginę paiešką ir/arba galvų medžioklę. Be abejonės talpiname ir darbo skelbimus lovejob.lt sistemoje, (o esant poreikiui ir kitose sistemose, pvz. Linkedin ir pan.), turime ganėtinai plačią mūsų vidinę duomenų bazę.

Kontaktai

Susisiekite su mumis!

  Laukai pažymėti * yra privalomi.
  Telefono numerį naudojame kaip papildomą susisiekimo būdą.


  Sutinku su privatumo politika ir naudojimosi taisyklėmis.

  Meniu