Personalo paieška, personalo atranka

Pastaruosius keletą metų atrasti tinkamą personalą įmonėms tampa vis sudėtingiau. Ne paslaptis, kad kai kurie dirbdami mažiau, tikisi uždirbti daugiau. Savo ruožtu darbdaviams svarbu, kad darbuotojas ne tik dirbtų, bet jo darbo vieta sukurtų ir tam tikrą vertę įmonei, kurioje jis dirba, nes kitu atveju toks darbuotojas įmonei nėra naudingas.

Personalo paieška, personalo atranka, galvų medžioklė – dažnai skambančios frazės tiek darbdavių, tiek darbuotojų galvose, nes čia neretai susiduriama su iššūkiais. Tik, priklausomai nuo situacijos, atrankas galima vykdyti savo resursais, o galima samdyti agentūras, kurios galėtų atlikti šią funkciją už Jus.

Kada verta samdyti agentūrą, kad ji Jums atliktų personalo atranką arba personalo paiešką?

Dažniausiai personalo atrankų paslaugos naudingos tada, kai:

 • Neturite tinkamo resurso tokiam darbui atlikti;
 • Neturite tinkamų kompetencijų darbuotojų, kurie įvertintų surandamų kandidatų kompetencijas.

Tai, kad pas Jus dirba personalo vadybininkas(-ė) ir/arba personalo vadovas(-ė), dar nereiškia, kad jis gali apimti visas pageidaujamas funkcijas, nes didesnėse įmonėse šie specialistai turi itin platų atsakomybių spektrą.

Jeigu jau nusprendėte, kad Jums reikalingos personalo atrankos agentūros paslaugos, tada belieka išsirinkti tinkamą ir kompetencijas turinčią agentūrą. VOODOO agentūra pagrinde dirba su šių specialistų atrankomis, paieškomis ir galvų medžiokle:

 • IT specialistų ir programuotojų atranka, paieška, galvų medžioklė;
 • Marketingo specialistų atranka, paieška, galvų medžioklė;
 • Finansų sektoriaus darbuotojų paieška;
 • Pardavimo specialistų paieška;
 • Gamybos specialistų paieška;
 • Inžinierių paieška;
 • Gydytojų ir medicinos darbuotojų paieška;
 • Pirkimų, tiekimo specialistų paieška;
 • Personalo specialistų paieška;
 • Banko, fintech specialistų paieška;
 • Nekilnojamojo turto specialistų paieška;
 • Logistikos specialistų paieška;
 • Visų grandžių vadovų atranka, paieška, galvų medžioklė.

IT specialistų (programuotojų) paieška, atranka, galvų medžioklė

Ši sritis bene populiariausia per pastaruosius keletą metų. Dirbame tiek su standartinėmis programuotojų paieškomis, atrankomis, galvų medžiokle, tiek su kur kas sudėtingesnėmis pozicomis tokiomis kaip kibernetinis saugumas, devops ir pan. pozicijos. Teikiame šias atrankas: programuotojų, duomenų mokslo (Data scientists), IT sprendimų architektų/analitikų, inžinierių, QA specialistų, analitikų, sistemų administratorių, devops‘ų, projektų vadovų, produktų vadovų, IT ir komandų vadovų atranka, paieška, galvų medžioklė. Tad nesvarbu kokios srities IT specialistų ieškote – susisiekite su mumis ir išsiašikinę poreikius rasime sprendimus atitinkančius Jūsų lūkesčius.

Marketingo specialistų paieška, atranka, galvų medžioklė

Neretai rinkoje vyriauja nuomonė, kad susirasti tinkamą marketingo specialistą galima patiems pasitalpinus skelbimą skelbimų portale. Tačiau ši nuomonė yra klaidinga. Marketingas yra plati sritis ir reklamos koordinavimas nereiškia marketingą. Tad pirmiausia svarbu suvokti kokio lygio specialisto ieškote, kokias funkcijas jis atliks: kainodaros kūrimas, vietų parinkimas, reklama ir komunikacija, produkto tobulinimas ir pan. Tada suvokti kiek giliai jis turi suprasti tradicinę ir skaitmeninę rinkodarą, kokius naudoti ir žinoti įrankius, kaip matuoti lankokumą, pardavimų rodiklius ir pan. Ir tik tada ieškoti tokio asmens. VOODOO agentūra turi ypatingai didelę patirtį ir suvokimą marketingo specialistų atrankose, nes patys esame praktikai, kurių vadovas kilęs iš pardavimų ir marketingo srities, tad manome, kad galime tinkamai nukreipti, atlikti konsultacijas ir atrasti specialistus pagal įmonės poreikius.

Finansų sektoriaus darbuotojų paieška, atranka, galvų medžioklė

Nesvarbu ieškote finansų vadovo ar buhalterio, o gal tiesiog asmenų dirbančių bankuose, kredito unijose ar kituose fintech kurie atsakingi už pinigų operacijas, jų vykdymą, kontrolę ir pan. Dirbame su visomis finansų sektoriaus darbuotojų paieškomis, atrankomis, galvų medžiokle. Tad nesvarbu ieškote finansų konsultantų ar AML specialistų, ar bet kurių kitų finansines operacijas aptarnaujančių specialistų – susisiekite su VOODOO agentūra ir mes pasiūlysime Jūsų poreikius atitinkančius sprendimus.

Pardavimo specialistų paieška, atranka, galvų medžioklė

Pardavimo specialistų ir profesionalų rinkoje yra didelis trūkumas. Ypatingai tų, kurie geba dirbti su naujų klientų paieška, pritraukimu tiek vietinėse tiek eksporto rinkose. Neretai pardavimo specialistai save pristato kaip daug darantys ir gebantys, tačiau juos kalbinant ir užduodant tikslinius klausimus paaieškėja, kad jie įpratę tiesiog aptarnauti užklausas. Tad ieškant pardavimo specialistų svarbu suprasti kokio lygio specialisto ieškote, kokios bus jo funkcijos, atsakomybės ir kokius įrankius suteiksite. VOODOO agentūra nuo pat agentūros įkūrimo dirba su pardavimo specialistų paieškomis ir galvų medžiokle, tad esame tikri, kad galime pasiūlyti vienas profesionaliausių atrankų šioje srityje Lietuvos rinkoje.

Gamybos specialistų paieška, atranka, galvų medžioklė

Nesvarbu ar Jūs gaminate maistą (FMCG), ar vaistus, ar baldus ar automobilius, ar bet kokią kitą įrangą, techniką ar kažką unikalaus. Per VOODOO agentūros gyvavimo laikotarpį esame dirbę ir turime patirtį su skirtingomis gamybos įmonėmis skirtinguose Lietuvos miestuose ir rajonuose ieškodami jiems skirtingo lygio specialistų. Nesvarbu Jūs ieškote gamybos vadovo ar technologo, pamainos meistro ar asistento. Susisiekite su mumis ir išsiaiškinę Jūsų poreikius mūsų atrankų specialistai pasiūlys Jums tinkamiausius sprendimus.

Inžinerijos specialistų paieška, atranka, galvų medžioklė

Inžinierių ir inžinerijos specialistų paklausa rinkoje viena didesnių. Nesvarbu ar kalbame apie statybos, ar pramonės ar informacinių technologijų ar bet kurią kitos kategorijos inžinerinę šaką. Neretai inžinierius tenka medžioti ir „pervilioti“ iš kitų įmonių, tad procesas nebūna greitas ir lengvas. Tačiau jeigu Jums trūksta šios srities darbuotojų ir esate pasiruošę būti konkurencingesni rinkoje, bei turite kitų privalumų kurios galime padėti Jums išgryninti – surasti Jums tinkamus specialistus misija įmanoma.

Gydytojų ir medicinos darbuotojų paieška, atranka, galvų medžioklė

Dirbame su įvairių specializacijų medicinos sektoriaus specialistų atrankomis. Jeigu ieškote gydytojų, vadovų, medicininių priemonių pardavimo vadybininkų, medicinos atstovų, registratorių ar panašių specialybių – Jūs esate ten kur reikia. Susisiekite su mumis – išklausysime, įsigilinsime, patarsime, pasiūlysime sprendimus ir juos įgyvendinsime rasdami Jums tinkamus darbuotojus. Mūsų patirtis darbe su medicinos sektoriaus įmonėmis virš 5 metų.

Pirkimų, tiekimo specialistų paieška, atranka, galvų medžioklė

Ieškote pirkimų arba tiekimo specialistų ar vadovų? Mes galime Jums padėti. Turime suvokimą ir patirtį kokio lygio pirkimų ar tiekimo specialistai yra tam tikrose įmonėse. Tad pagal Jūsų poreikius patarsime ir kartu pasiūlysime sprendimus kur galime rasti šiuos specialistus, kaip juos sudominti ir atvesti pas Jus į įmonę.

Personalo specialistų paieška, atranka, galvų medžioklė

Pastaruosius metus personalo specialistų poreikis rinkoje ženkliai išaugęs. O ir pačių specialistų kurie tikrai supranta ką ir kaip reikia daryti būnant personale ne tiek ir daug. Tad atrasti, sudominti ir įtikinti pakeisti darbą šios rinkos profesionalus ne taip ir paprasta. Jie žino savo vertę ir žino kodėl ir kuo jie gali būti naudingi konkrečioje įmonėje. Turime patirties dirbant su tokių specialistų paieška, atranka, galvų medžiokle. Tad jeigu Jums reikia tokio lygio darbuojų – susisiekite su mumis.

Banko, fintech specialistų paieška, atranka, galvų medžioklė

Bankinis ir fintech sektorius Lietuvoje pastaruosius keletą metų tampa ypatingai populiarus. Šimtai fintech įmonių kuriasi Lietuvoje ir ieško įvarių sričių specialistų. Savo ruožtu dirbame su įvairiais fintech ieškodami jiems tiek programuotojų, pardavimo specialistų, tiek pinigų plovimo ar bet kurios kitos grandies specialistų. Tad jeigu Jūs susiduriate su šio sektoriaus darbuotojų poreikiu – nedvejokite – susisiekite su VOODOO agentūra.

Statybų ir nekilnojamojo turto specialistų paieška, atranka, galvų medžioklė

Dirbame su statybos ir nekilnojamo sektoriaus profesionalų atrankomis, paieškomis, galvų medžiokle. Turime patirtį atrandant projektavimo valdymo, statybų, projektų, ŠVOK, techninės priežiūros, plėtros projektų vadovus ir specialistus ar tiesiog NT brokerius, pardavimo specialistus. Tad jeigu ieškote statybų arba nekilnojamo sektoriaus profesionalų – susisiekite su mumis.

Logistikos ir transporto specialistų paieška, atranka, galvų medžioklė

Turime patirtį dirbant su visų logistikos specialistų atrankomis, paieškomis, galvų medžiokle. Transporto vadyba, ekspedicija, transporto paslaugų pardavimai, transporto operacijų skyriaus darbuotojai, muitinės tarpininkai, 3PL sprendimų pardavimo specialistai, sandėlio ir sandėliavimo specialistai, vadovai. Visos šios ir kitos pozicijos – tai mūsų kasdienybė.

Meniu